česky slovensky english
KATALOGY ND VSTUP PRO DEALERY

NOVINKY

sněžný skútr Tungus RM RYS RM RYS buran čtyř takt buran čtyř takt

RM 


Logo RM

Akciová společnost „RUSSKAYA MEKHANIKA“ je výrobcem sněžných skútrů TAJGA a BURAN, každoročně vyprodukuje okolo 10.000 ks těchto strojů.

Je 100% dceřinou společnosti koncernu NPO „SATURN“, který se specializuje na vývoj, výrobu a opravy leteckých a raketových motorů. V Rybinsku v Jaroslavské oblasti (asi 400 km severně od Moskvy) se sněžné skútry nepřetržitě vyrábějí od roku 1971.

Modelovou řadu BURAN v roce 1999 doplnily skútry TAJGA. Na těchto strojích, které splňují veškeré evropské požadavky na kvalitu, design, bezpečnost i ekologii provozu najdete kooperace a díly od renomovaných výrobců z celého světa: japonské karburátory a čerpadla Mikuni, rakouské písty Konig, americké lyže Comoplast, české startéry Magneton.  Tato spolupráce nám pak umožnila představit Vám letošní novinku skútr TUNGUS s čtyřtaktním motorem.

Společnost ROSIMPEX Co Ltd z České republiky zastupuje od roku 1999 výrobce skútrů jako autorizovaný dovozce pro země střední Evropy a organizuje prodejní a servisní síť, dodávky náhradních dílůa homologace v ČR, v Polsku, Slovinsku, Slovensku, Německu a Rakousku.


RM RM RM RM
výrobní hala RM výrobní hala RM veletrh INTERMOUNTAIN typická zaměstnankyně RM ;-)